Малеча в КЗ "Глинське НВО" вивчала правила безпеки дорожнього руху
17.09.2018
Пізнавальна гра "Безпека на дорозі" для учнів початкових класів пройшла в рамках тидня безпеки життєдіяльності в комунальному закладі "Глинське НВО".
![](https://e4b41214ab.cbaul-cdnwnd.com/01a2d229b8b61e95c682ba6992561913/200000079-0e5ec0f5dd/41841680_456819828140567_1370906041365037056_o.jpg?ph=e4b41214ab)
Креативні та енергійні вчителі початкових класів: Марина Віталіївна Дементій та Островерха Валентина Олексіївна підготували для малечі цікаві ігри та практичні завдання, в ході яких діти вивчали та повторювали правила дорожнього руху. виконували цікаві завдання теоритичні та практичні, які убезпечуть від небезпеки.
Всі залишилися задоволенні від заходу, адже поєднали і відпочинок і навчання і гру.